Dr.Genci

Klinikë me pervojë shumë vjeqare!

Shërbimet Tona

A full range of modern marketing & creative services​ for your business

Implante Dentare

Ne jemi te specializuar në vendosjen, restaurimin dhe mirëmbajtjen e implanteve dentare. Implantet dentare janë një opsion i shkëlqyer për pacientët të cilëve u mungojnë një ose më shumë dhëmbë, pasi ato ofrojnë një zgjidhje të qëndrueshme dhe me pamje natyrale që mund të zgjasë një jetë me kujdesin e duhur.
Më shumë

Stomatologji Estetike

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri trajtimesh dentare kozmetike, duke përfshirë zbardhjen e dhëmbëve, fasetat dhe aligners të pastër Invisalign. Qëllimi ynë është t'ju ndihmojmë të arrini buzëqeshjen e bukur dhe të sigurt që meritoni.
Më shumë

Stomatologjia qetësuese

Ne e kuptojmë se disa pacientë mund të përjetojnë ankth ose frikë për trajtimin dentar. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë stomatologji qetësuese për t'ju ndihmuar të relaksoheni dhe të ndiheni rehat gjatë gjithë vizitës suaj.
Më shumë

Kush jemi ne?

Një ekip profesional që ka në mesin e tyre stomatolog të certifikuar ndërkombetarisht

Në Qendrën e Protodoncisë dhe Implanteve Dentare, ne besojmë se çdo pacient meriton kujdes të personalizuar dhe të dhembshur. Ne marrim kohë për të dëgjuar shqetësimet tuaja, për t’iu përgjigjur pyetjeve tuaja dhe për të zhvilluar një plan trajtimi të personalizuar që plotëson nevojat dhe qëllimet tuaja unike.

Ekipi ynë është i përkushtuar ndaj edukimit dhe trajnimit të vazhdueshëm për të siguruar që ne të qëndrojmë të përditësuar me përparimet më të fundit në stomatologji. Ne përdorim teknologjinë më të fundit dhe materialet më cilësore për të siguruar që pacientët tanë të marrin kujdesin më të mirë të mundshëm.

Ne e kuptojmë gjithashtu rëndësinë e përballueshmërisë kur bëhet fjalë për kujdesin dentar. Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë një shumëllojshmëri opsionesh pagese, duke përfshirë financimin dhe sigurimin, për të ndihmuar që shërbimet tona të jenë të aksesueshme për të gjithë.

Why choose us

Modern approach & sustainable results

est.

2012

A decade of expertise

Pulvinar dapibus velit quis ex ornare rhoncus. Donec imperdiet risus justo ulputate nulla iaculis eu creative volutpat donec placerat metus erat. Maecenas feugiat – nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper tellus pellentesque.

100

+

Completed projects

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis. Maecenas feugiat – nulla eget maximus elementum, odio augue placerat est, nec semper nisl erat. Aenean congue. Nunc eu tellus pellentesque elementum.

97

%

Satisfied customers

Maecenas feugiat – nulla eget augue placerat est, nec semper nisl erat. Aenean congue. Nunc pellentesque elementum. Luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus velit quis ex ornare rhoncus. Donec imperdiet risus justo vel malesuad.

Showcase

Check out our latest projects